13 Şubat 2011

Inneov Fermete 40 Tablet 67 TL

Inneov Fermete 40 Tablet 

Domates hapıyla gelen gençlik güzellik.

En çok domateste bulunan likopen adlı antioksidan, vücutta sıkılaşma sağlıyor. Yeni piyasaya çıkan Inneov’un iki tabletinde 2.5 kilo domatese eş likopen var. Özellikle domateste yoğun olarak bulunan likopen hasar görmüş hücreleri onaran bir anti-oksidan. Hücreler arasındaki bağı güçlendiriyor ve hücre metabolizmasını geliştiriyor ve böylece cildin sıkılaşmasını sağlıyor. Ancak yiyeceklerden aldığınız likopen bütün vücuda dağıldığı için cilde etki yapması kolay değil. İçeriğinde likopen bulunan güzellik hapı Inneov’un önemi burada. İki Inneov tabletiyle 2.5 kilo domateste bulunabilecek likopeni almış oluyorsunuz. Inneov’un içeriğinde ayrıca varolan kırışıklıkların giderilmesinde ve cildin sıkılaşmasında etkisi kanıtlanmış olan C vitamini ve sodya isoflavonları da içeriyor. Soyanın doğal ostrojen, yani kadınlık hormonu içerdiğini hatırlatalım. O yüzden bu tablet özellikle menapoz ve menapoz önce hormon üretimindeki azalmadan kaynaklanan yaşlanma ve gevşemeye karşı çok etkili.

Sıkı ve yoğun bir ciltte;
Epidermis kalın ve esnek,Dermis dış basınçlara karşı güçlüdür.

Yaşlanan bir ciltte ise;
Epidermis tabakası zayıflayıp cilt kurur.Kırışıklıklar belirginleşir.Dermis tabakası yorgun düşer, esnekliğini kaybeder, sarkar.Ciltte yoğunluk kaybı yaşanır.

Sıkılık kaybı yüz ve vücuttan oluşan tüm cilt ile ilgili bir problemdir.Innéov kan dolaşımı yoluyla vücudun tamamında kendini gösteren etken maddeler içerdiğinden yaşlılık etkilerine karşı savaşta sizi içten destekler, hem yüz hem vücut üzerinde etki eder.

Antioksidan özellikleri ve hücre yenilenmesindeki rolleri gereği seçilen bu etken maddeler cilt sıkılığı ve yoğunluğunun sağlanmasına yardımcı olur.

Innéov'u ne kadar süre kullanmak gerekir?
Asgari kullanım süresi 3 ile 6 aydır; ideali cilt yaşlanmasına karşu kalıcı bir şekilde mücadele etmek için uzun süreli kullanılmasıdır.

Tavsiye edilen kullanım şekli nedir?
İlk kutuda yemeklerle birlikte günde 3 draje, daha sonraki kutularda yemeklerle birlikte günde 2 draje alınması tavsiye edilir.Arzu edilirse 3 draje aynı anda alınabilir.

Hiçbir istenmeyen etkisi yoktur.

Hiç yorum yok: