19 Şubat 2011

OHT Peptide3 | OHTpeptide 3 Efervesan Vücut Sıkılaştırıcı Köpük | 237,49 TL | KOZMETIKMARKALAR.COMOHT Peptide3 | OHTpeptide 3 Efervesan Vücut Sıkılaştırıcı Köpük | 237,49 TL | KOZMETIKMARKALAR.COM

OHTpeptide 3 EFERVESAN VÜCUT SIKILAŞTIRICI KÖPÜK


Açıklama :


Çatlakları ve Selüliti (portakal kabuğu görünümü) Onaran Formül
Ciltteki pürüzleri azaltır % 14
Hücre yenilenmesini hızlandırır % 25
Kollajen sentezini arttırır % 350
Yara izlerini onarır
Cilt lekelerini düzeltir
OHTpeptide-3 efervesan vücut sıkılaştırıcı köpük, selülit görüntüsünü yaratan yağ birikimlerini ortadan kaldırmak için moleküler seviyede çalışır. Patentli peptidlere ve patentli iletim sistemine sahiptir.
Hedef Bölgede Dolaşımı Hızlandırır
Hücre solunumu, cilde oksijen ve besin kaynağı iletirken,toksik maddelerin cilde zarar vermeden uzaklaştırılmasını sağlayan bir işlemdir. Hücre solunumunun arttırılması sağlıklı bir cilt için gereklidir.
OHTpeptide-3 efervesan vücut sıkılaştırıcı köpük formunun içerisinde bulunan patentli peptidler, hücre solunumunu cildi tahriş etmeden ve rahatsızlık vermeden arttırır.
Cildin yeniden yapılanma kapasitesini arttırır ve cildi güçlendirir. Peptidler derinin iyileşme sürecinde önemli rol oynarlar. Bu protein molekülleri vücutta doğal olarak bulunur ve deri hasar gördüğünde, onarılması için harekete geçerler.
OHTpeptide-3 efervesan vücut sıkılaştırıcı köpüğün avantajları
Efervesan özellik ürünün çözünürlüğünün artmasına neden olur ve bu da ürünün kolay emilmesini sağlar.
Efervesan özellik ürünün dayanıklılığını da artırır.
Efervesan özellik ile ürün köpük formuna geldiği için yüzey alanı genişler ve ürün ciltten daha iyi emilerek daha derinlere kadar etki etmesini sağlar.
OHTpeptide-3 Efervesan Vücut Sıkılaştırıcı Köpük formunda dünyada yeni bulunan patentli iletim sistemi vardır.
Patentli İletim Sistemi yeni bir teknolojidir.
Patentli İletim Sistemi etken maddenin cildin en derin tabakalarına kadar geçerek çok çabuk etki göstermesini sağlar.

Uygulama Önerileri :
Temiz ve kuru bir cilde uygulanır. Kutu önce yukarı daha sonra aşağı bakacak şekilde çalkalanır,ardından , bir parça ele sıkılarak istenilen bölgeye hemen uygulanır.

Not: Kutunun çok iyi çalkalanması ve başaşağı biçimde tutularak sıkılması önemlidir. Aksi taktirde kutunun içindeki itici gaz tükenebilir ve etken madde tatbik edilemeyebilir.
Masaj yaparak uygulanmalıdır. Dairesel hareketlerle köpük cilde yedirilir.
İlk sürüldüğünde ciltte hedef bölgede serinlik hissi oluşur. Daha sonra bir sıcaklık hissedilir. Bu köpüğün etki etmeye başladığını gösterir.

Hiç yorum yok: