19 Şubat 2011

OHT Peptide3 | OHTpeptide 3 Yüz-Boyun Kremi +Cilt Besleyici Kapsül (90 Softjel Capsul)+Göz Kremi HEDİYE | 435,10 TL | KOZMETIKMARKALAR.COM


OHT Peptide3 | OHTpeptide 3 Yüz-Boyun Kremi +Cilt Besleyici Kapsül (90 Softjel Capsul)+Göz Kremi HEDİYE | 435,10 TL | KOZMETIKMARKALAR.COM
 OHTpeptide 3 YÜZ-BOYUN KREMİ


Açıklama :

Yaşlanmayı önleyici dermal terapi kremidir. Kırışıklıkları ve yara izlerini onarmak amacıyla geliştirilmiş formül, ince çizgilerin ve kırışıklıkların yok edilmesine, yara izlerinin onarılmasına yardımcı olur.
Cilt lekelerini düzeltmeye yardımcıdır. . Genç, sağlıklı ve parlak bir cilt sağlar.
Retinolden hızlı etkilidir (1.5 kat).
Kollajen üretiminde Vitamin C`den daha etkilidir.
Formülünde 3 peptide içeren tek dermal terapi kremidir.
Uzun sure kullanımlarda OHT peptide-3`ün hiçbir zararı olmadığı gibi cilt için gerekli olan peptidleri içerdiğinden son derece faydalıdır .
Akne, yara ve yanık izleri, su çiçeği ve güneş lekelerinde düzelme sağlamaya yardımcı olmuştur.
Formülasyonu sayesinde ideal bir nemlendiricidir.Cilt çok kuru değil ise, başka bir ürün kullanmanıza gerek yoktur.Acetyl Hexapeptide-3 : Botilinum toksini enjeksiyonunun etkisine benzer etki sağlar. Yüz ifade kaslarının kasılmasını azaltarak özellikle göz çevresi ve alındaki derin kırışıklıkları azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Aşırı katekolamin salınımına bağlı yüz hareketlerinin tekrarlanmasını dolayısıyla kır ışıklık oluşmasını önler.

Ürün İçeriği:
1.Acetyl Hexapeptide-3
Botilinum toksini enjeksiyonununa benzer etki sağlar.
Yüz ifade kaslarının kasılmasını azaltarak derin kırışıklıkları(özellikle göz çevresi ve alın) azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır
Aşırı katekolamin salınımına bağlı yüz hareketlerinin tekrarlanmasını dolayısı ile kır ışıklık oluşmasını önler
Oluşmuş kırışıklıkları 30 gün içerisinde belirgin bir şekilde azaltır.
2. Palmitoyl Tetrapeptide-3:
Gençlik hormonu olarak bilinen DHEA`ya benzer etki Yaşlanma belirtilerinden sorumlu olan sitokinlerin (IL6) salınımını kontrol ederek kırışıklık önleyici etki (anti-aging) gösterir.
Olgun ciltlerde sitokin dengesini tekrar yapılandırarak kırışıklık azaltıcı etki gösterir. .
Klinik çalışmalarla kanıtlanmış bilimsel sonuçlar:
Erken yaşlanmayı önler.
Elastikiyet ve dayanıklılığı arttırır.
Nemlendirir, korur, daha düzgün görünümde bir cilt ortaya çıkarır.
Göz etrafındaki kırılgan dokuyu güçlendirir.
Donukluk ve pürüzleri yok eder.
 3. Palmitoyl Pentapeptide-3: (Ceramide Oligopeptide 3)
Kollajen üretimini arttırarak cildin üst tabakalarının rejenerasyonunu sağlar.

Uygulama Önerileri :
Kuru ve temiz cilt üzerine günde iki defa uygulayın (24 saat içerisinde 3 uygulamadan fazla yapmayın)
OHT Peptide-3 son derece konsantredir;az bir miktar uzun süre etki eder.Ince bir zar halinde sürülmesi yeterlidir.
OHT Peptide-3`ü hedeflenen alana tamamen emilene kadar dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.
OHT Peptide-3, anında etkisini gösterir, cildinize genç, düzgün ve ipeksi bir görünüm kazandırır.
OHT Peptide-3 hedeflenen alanda çalışmaya başladığında,hafif bir sıcaklık hissedebilirsiniz, bu normaldir.


OHT Peptide 3 CİLT BESLEYİCİ KAPSÜL (90 Softjel Capsul)

Cilt sağlığımız için yalnızca sürdüğümüz ürünler yeterli değildir. Cildi aynı zamanda içeriden de beslemek gerekir.

Ancak bu aşamada tercih edilecek ürünler doğru seçilmelidir. Birden fazla besin takviyesi ile metabolizmayı yormak yerine, içeriği zengin tek bir takviye, hem cildinizi hem de bedeninizi mutlu edebilir.

OHT Peptide 3 Besin Takviyesi 3 Ana Hedef

• Sağlıklı bir cilt
• Zinde ve formda görünüm
• Güçlü metabolizma

OHT peptide 3 Besin Takviyesi kapsülleri,cildinizin gençliğini korumayı amaçlayan içeriğe sahip olup, güçlü bir antioksidan, vitamin ve mineral kombinasyonudur.

Antioksidanlar

Likopen : Zarar görmüş hücreleri onarmaya yardımcı olur.

Frenk Üzümü (Yağı) : Kurumuş cilt sorununu düzenler

Üzüm Tohumu Özü : Kandaki antioksidanların seviyesini artıran güçlü bir doğal kaynaktır.

Çam Kabuğu : Vitamin C'nin vital fonksiyonlarını arttıran zengin bir flavonoidtir.

Yeşil Çay Yaprağı : Metabolizmayı serbest radikallerden ve fazla oksijenden ileri gelen hasara karşı korur.

Alfa Lipoik Asit : Bilinen en etkin yaşlanma geciktirici antioksidanlardan biridir.

Asetil L-Karnitin : Güçlü bir hücre onarıcısıdır

Resvaratrol : En güçlü cilt anti-oksidanlarından biridir. Hücre yapımını güçlendirir.

Coenzyme Q10 : Özellikle cilt ve damar yaşlanmasını geciktirmektedir.

Balık Kolajeni : Omega-3 yağ asitleri içerir. Kan dolaşımını arttırarak, cildin sağlıklı bir ışıltıya kavuşmasına katkıda bulunur.

Vitaminler

D vitamini : Kalsiyum emilimini artırır. Kuvvetli kemik, tırnak, diş ve deri tabakası. D vitaminin kalsiyum ile birlikte çalışması ile gerçekleşir

E Vitamini : 
Deri ve göz için önemlidir. Eksikliği deri ve kalp damar sisteminde erozyonlar neden olur

Vitamin B12 : Özellikle sinir sistemi ve kan yapımı için önemlidir.

Mineraller

Kalsiyum : Kemik, tırnak ve saç sağlığı için önemlidir. D vitamini ile birlikte özellikle bayanlarda ihtiyaç duyulan bir vitamindir.

Folik Asit : Suda eriyen bu B vitamini türü, kırmızı renkli kan hücrelerinin (alyuvar) üretimi, büyümesi ve yeniden oluşumu için gerekli olan RNA ve DNA gibi nükleik asitlerin meydana gelmesine yardımcı olur.

Biotin / Magnezyum / Çinko / Bakır / Selenyum / Krom : Sağlıklı bir metabolizma için gerekli olan minerallerdir. Her birinin eksikliği deri, saç, tırnak ve sinir sisteminde önemli hasarlara neden olabilir.

Etken Maddeler

Balık kolajeni 100 gr
Niasin (B3) 18 mg
Likopen 0.5 mg
Pirodoksin HCL 10 mg
Üzüm tohumu özü 15 mg
Folik Asit 400 IG
Çam Kabuğu Ekstresi 8 mg
B 12 Vitamini 9 IG
Yeşil Çay yaprağı 20 mg
Biotin 150 IG
Frenk üzümü yağı 50 mg D
Kalsiyum Pantotenat 40 mg
Alfa Lipoik Asit 40 mg
Demir 12mg
Asetil L-Karnitin HCL 50 mg
MAGNEZYUM Oksit 50 mg
Resveratrol 4 mg
Çinko Oksit 15 mg
Ko Enzim Q 10 5 mg
Pasifik Suyosunu 100IG
Betakaroten 2000 IU
Bakır Glukonat 1 mg
D vitamini 2000 IU
Manganez Sülfat Monohidrat 500 IG
E Vitamini 50 IU
Selenyum Aspartat 100 IG
C Vitamini (askorbik asit) 90 mg
Krom 50 IG
Tiomin Mononitrat (B1) 8 mg
Slikon Dioksit 30 mg
Riboflavin (B2) 4 mg
L-kristin FCC 20 mg

OHT peptide 3 Besin Takviyesi kapsülleri, cildinizin gençliğini korumak için gerekli olan etkili içeriğin karışımından oluşur.

1- Canlanma : İçerdiği yüksek aminoasitler ile balık kolajeni, cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur, pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm hedefler. Zamanla ciltteki kolajen üretimi azalır. Sağlıklı görünümü sürdürmek için bu temel proteine ihtiyaç vardır.

2- Koruma : OHT peptide 3 Besin Takviyesi Kapsülleri'nde bulunan antioksidan karışımlar, cildi serbest radikallerden korumak için etkindir. Beta karoten ve likopen, mimik kırışıklıkları ve yaşlanma belirtilerine neden olabilecek UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi koruma potansiyeline sahiptir.

3- Besleme : Karışımdaki frenk üzümü tohumu yağı ve çam kabuğu ekstresi sayesinde, ince çizgi ve kırışıklık görünümünde gerileme ve cilt görünümünü sıkılaştırmaya destek olur.

Kullanım Şekli :
Günde 3 kapsül yemekle beraber alınmalıdır.OHTpeptide 3 CANLANDIRICI GÖZ KREMİ


Açıklama :


Göz altı morlukları için bir ilk olan patentli 4 peptid içeren OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi sahip olduğu etken maddeler sayesinde, kozmetik dünyasında bir ilki gerçekleştirmiştir. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi gün boyu göz çevrenizde yer alan, sizi yaşlı, yorgun, bitkin gösteren, endişe veren ve giderilmesi güç olan göz altı morluklarınızdan (siyah halkalardan) kurtulmanız için özel olarak formüle edilmiş bir üründür.
Çoğu insan göz altı morlukları nedenlerinin yoğun gece hayatı, geç saatlere kadar çalışma, yorgunluk veya basit alerjiler olduğunu düşünür. Fakat yapılan dermatolojik araştırmaların birçoğu gösteriyor ki; siyah halkalar göz çukurlarındaki kılcal damarların içinde yer alan hemoglobinin oksidasyonuna bağlıdır. Başka bir deyişle göz çukurundaki kılcal damarlar, kanı sızdırarak oksijene maruz kalmasına (hemoglobin degradasyonu) yol açarlar. Bu sızıntıyla meydana gelen oksidasyon göz çevresinin mor hatta siyah renge bürünmesine neden olur. 
Peptidler cildin iyileşme sürecinde yaşamsal bir rol oynar. Bu protein molekülleri, vücutta doğal olarak bulu nurlar ve zarar gören cildin onarılması için sinyaller gönderirler. Özel olarak formüle edilen 4 patentli peptid içeriği sayesinde OHT Peptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi gözün alt ve üst tabakalarındaki cilt torbalanmalarını, ince çizgileri ve morlukları azaltmayı hedefler. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi hassas göz çevresi içine kolaylıkla absorbe olan zengin krem formülasyonudur. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kreminin kapsamlı formülasyonu göz çevresinindeki derinin derhal ışıldamasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur; stres, yorgunluk ve yaşlanma belirtilerini azaltır. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi içeriğiyle enzim aktivitesini ayarlayarak hemoglobin degradasyonunu düşürmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun sonucunda mor rengin daha açık olan normal ten rengine bürünmeye başladığı gözlenmiştir. Ayrıca OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kreminin,içeriği ile, kılcal damarları güçlendirerek bu bölgeye hücum eden hemoglobin sızıntısını durdurmaya yardımcı olduğu bilimsel çalışmalarca ispatlanmıştır. Bu sayede göz çukuru bölgesinin daha fazla zarara uğraması önlenmiştir. Güçlü bir antioksidan olan OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi, göz altı morluklarının giderilmesi için geliştirilmiş olup,hem kadınlara hem erkeklere hitap eden bir göz dermakozmetik üründür.
Günde iki kez hafif dairesel hareketlerle az miktarda kullandığınız OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi sayesinde göz çevrenizde değişim yaşanacaktır. Göz çevrenizdeki kronik şişkinliklerin ve göz altı morluklarınızın görünümünde azalma gerçekleşecektir.

Ürün İçeriği :
Canlandırıcı Göz Kremi CHRYSIN NHS 

Göz altı bölgesini kanlandırarak pigment kaynaklı göz altı derisindeki halka şeklindeki morlukları azattığı, göz altı bölgesini parlaklaştırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

PALMITOYL OLIGOPEPTIDE (BIOPEPTIDE-CL) 

Kollajen üretimini stimüle ederek, epidermisi kalınlaştırarak cildin üst tabakasını yeniden yapılandırdığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
HESPERIDIN DIPEPTIDE
Kapiller permeabiliteyi azaltarak göz altı bölgesindeki sıvı tutulumunu azalttığı, lenfatik dolaşımı düzelterek torbalanmaları azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
PALMITOYL TETRAPEPTIDE
Vücudun interlökin (erken yaşlanma ve enflamasyon oluşumunu tetikleyen kimyasal haberciler) üretimini kontrol ettiği klinik olarak kanıtlanmıştır.
MANGO TOHUMU YAĞI
Kozmetik uygulamalarda kuru ciltleri nemlendirir ve canlandırır.
BİBERİYE EKSTRESİ
Kan dolaşımını hızlandırır Biberiye yağı, vücuttaki yağ bezelerinin zamanla eriyerek kaybolmasını sağlar Sinirleri uyarır ve güçlendirir, kırışıklıkları giderir
E VİTAMİNİ
E vitamini, cildin en alt hücrelerine kadar nüfus ederek erken yaşlanmayı önlemekte, parlaklaştırıcı ve canlandırıcı bir etki yapmaktadır.
DİPEPTİDE-2 
Ciltteki lenfatik dolaşıma ve detox`a yardımcı olur.

Uygulama Önerileri :
Temiz ve kuru cilde, sadece göz çukuru bölgesine, günde iki kez hafif dairesel hareketlerle OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremini uygulayınız. OHTpeptide-3 Canlandırıcı Göz Kremi yoğun bir formüle sahip olduğundan ürünü az miktarda kullanmanız yeterli olacaktır.

Hiç yorum yok: