4 Ocak 2012

Sally Hansen 3 al 2 öde Fırsat Kiti

Instant Cuticle Remover / 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı onlineeczam.com'da
Problem:
Maniküre İhtiyaç Duyan, Kalın ve Sert Tırnak Etleri.
Çözüm: 15 saniye içerisinde tırnak etlerine nüfuz ederek itilmelerini destekler.

Uygulama Şekli: Tırnak etrafınızı çevreleyecek şekilde, tırnak etlerinize ince bir şerit halinde sürünüz. 15 saniye sonra bir tırnak eti itici yardımı ile tırnak etlerinizi hassas bir biçimde itiniz ve çevreleyen ölü deriyi temizleyiniz. Ellerinizi sabun ve su yardımıyla yıkayınız. 1 dakikadan daha uzun bir süre tırnaklarda bekletmeyiniz.

Miracle Cure / Tırnak Soyulmalarına Karşı Mucize Etki

Problem: Katmanlara Ayrılan ve Soyulan, Kuru Tırnaklar.

Çözüm:
Tırnak soyulmalarına karşı 3 gün içersinde % 50’ye varan etkili sonuç sağlamayı destekler*.

Uygulama Şekli:
Şişeyi çalkalayınız. Ojesiz, temiz ve kuru tırnaklarınıza uygulayınız. Günaşırı üzerine bir kat daha ekleyerek uygulamaya devam ediniz. 3. kullanım sonunda tırnak üzerindeki bütün katmanları oje çıkarıcı ile temizleyerek uygulamayı tekrarlayınız.Sally Hansen E Vitaminli Nemlendirici Tırnak ve Tırnak Eti Yağı onlineeczam.com'da
Etkisi ve Özellikleri: Kurumuş tırnak etleri, tırnakların pürüzlü ve yıpranmış olarak uzamasına, kuru tırnaklar ise tırnakların kolayca kırılmasına sebep olur. Vitamin E Moisturizing  Nail & Cuticle Oil, içeriğindeki Doğal Temel Yağ Kompleksi ile; Wheat Germ Oil, Aloe, Kayısı Çekirdeği Yağı, Safflower Oil ve Panthenol ile kolayca emilir ve tırnak etlerini rahatlatarak maksimum nem sağlamaya yardımcı olur. Sağlıklı tırnak etleri ve uzun, güçlü tırnaklara kavuşmanızı destekler. Manikürünüzün ömrünü uzatır.

Kullanım Alanları: Kuru,sert tırnak etleri ve mat, güçsüz tırnaklar için uygundur.
Kullanım Şekli: Ojesiz, temiz ve kuru tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize gün içerisinde ihtiyaç duydukça masaj yaparak uygulayınız. Daha etkili bir sonuç için düzenli olarak her gün uygulamanız gerekmektedir.