12 Haziran 2012

ADONIA LEGTONE SERUM


Bu uygulama,23 organik bitkinin sonsuz bilgeliği ile büyütülmüş ileri mikro konsantre Bitki Kök Hücre teknolojisini kullanmaktadır. Selülit görünümünü doğal olarak azaltmaya yardımcı olur. 
Bu uygulama sadece 9 dakikada selülit oranında %47 azalma gösterir ve bu gelişme 12 saate kadar etkilidir. Sürekli kullanım halinde, altı haftada selülit görünümünü inanılmaz bir şekilde %72 oranında azaltmaya yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. 
Kullanıcı Görüşleri


Arkadaşlarıma ve aileme söylemek için sabırsızlanıyorum!

Lisanslı estetisyenim. Selülit problemimi giderecek bir ürün arıyordum. AdoniaLegTone Serumu ile karşılaşırım ve 9 dakikadan sonra sonuç alacağımı söylediler. 9 dakikadan sonra bacaklarımda %65 değişiklik fark ettim, çok heyecanlandım. 

Mükemmel bir ürün, kesinlikle denemelisiniz!

Hiçbir selülit kreminin 9 dakikada etki edeceğine inanmamıştım fakat şimdi inanıyorum çünkü denedim. Gerçekten 9 dakikada etkisini gösterdi. Bacaklarımın arkasındaki selülit muhtemelen %40 oranında azaldı. Birazını kalçama sürüp nasıl etki edeceğini görmek istedim ve kalça kaldırma estetiği yaptırmışım gibi görünüyor. Kalçam şekle girdi ve gerçekten çok sıkılaştı. Bacaklarımın ön kısmında çukurlaşma vardı; tamamıyla düzleştirdi. 

Muhteşem!

AdoniaLegTone’dan çok etkilendim. Çok kısa bir sürede etkisini gösterdi; 10 dakika ürünü bacağımda ovarken odada bile değildim ve harika görünüyor. 

Bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim!

AdoniaLegTone serumu kullandıktan 9 dakika sonra, iki bacağım arasında önemli farklılıklara rastladım. Serumu kullandığım ve kullanmadığım bacağım arasında muhtemelen %45 oranında farklılık keşfettim. 

Bunu herkese tavsiye edeceğim.

AdoniaLegTone bacağıma kullandım,9 dakika ve cilt tonumda mükemmel bir gelişme gördüm, cildimin sıkılaşmasına çok şaşırdım, kısa zamanda çok çabuk etkisini gösterdi.
http://www.kozmetikmarkalar.com/?kategori-mrk-291-Adonia.html

1 yorum:

Adsız dedi ki...

İyi de uzun dönemde etkisi devam edecek mi?