7 Kasım 2013

Yeni Ürün - IDEAL RESOURCE Light Re-Birth Overnight Cream


IDEAL RESOURCE Light Re-Birth Overnight Cream

Siz uyurken o çalışır...

darphen-ideal
Darphin Laboratuarları cildin ana gençlik kaynağını uyandırmaya yönelik son harikası IDEAL RESOURCE Light Re-Birth Overnight Cream ile 50 yıllık cilt bakım tecrübesini sizlere sunuyor! 10 yılı aşkın bir süre önce Darphin aromatik bakımları gece cilt bakımında yeni bir döneme imza attı. Şimdi ise kronobiyolojiden ilham alarak cildin gece gündüz işleyişindeki fark üzerinde çalışan Darphin uzmanları IDEAL RESOURCE Light Re-Birth Overnight Cream’i tasarladı.

  Cilt sabah koruyucu kalkan görevi görürken geceleri onarım sürecine girer. Gece cildin onarım hızı gündüze oranla 3 kat daha hızlıdır.IDEAL RESOURCE Light Re-Birth Overnight Cream, Acı Portakal Ağacı çiçeklerinin hidro damıtılmasıyla elde edilen yatıştırıcı Neroli esansiyal yağı ile hücre yenilenmesinin maksimum olduğu gece boyunca onarım sürecini hızlandırıyor.

Cilde parlaklık veren Asetilglukozamin ve Salisilik Asit gece boyunca gerçekleşen epidermal yenilenmeyi destekleyerek mini bir peeling etkisi yaratıyor.LINE POLISH COMPLEX içeriğindeki Madımak, Beyaz hibisküs ve Centella Asiatica ile cildin doğal onarım sürecini destekliyor ve cilt dokusunu iyileştirirerek gençlik ışıltısı kazandırıyor. %80 doğal içeriğiyle cildin gece yaşadığı yenilenme sürecini harekete geçirerek kaybettiği aydınlık görünümü geri kazandırırken güçlü anti-aging çözümler sunuyor.

100% doğal beyaz Çiçek ve Neroli esansiyal yağları ise zarif kokularıyla eşsiz bir duyumsal deneyim yaratıyor. Gece bakımınızın eşsiz parçası olarak Ideal Resource Light Re-birth Overnight kremi serumunuzdan sonra uygulayın. Daha yoğun bir bakım için Darphin Aromatik Bakım ile birlikte kullanılabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Paraben içermez.

Hiç yorum yok: